USA

Odpovědět
Uživatelský avatar
martanus
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 6107
Registrován: 01 úno 2017, 10:16

Re: USA

Příspěvek od martanus » 06 lis 2020, 09:01

Oregon v referendu odhlasoval dekriminalizaci tvrdých drog :blbec:
Za držení menšího množství drog jako heroin, LSD či metamfetamin už v Oregonu nepůjdete do vězení. Voliči o tom rozhodli v referendu, které se stejně jako prezidentské volby konalo ve volební den. Návrh zákona byl občanskou iniciativou a vyslovilo se pro něj 59 procent voličů. Současně hlasující ještě podpořili legalizaci psychotropních hub pro léčebné účely.
https://www.novinky.cz/zahranicni/ameri ... g-40341394

v Oregonu je Portland, to je to město kde zuří nepokoje. Blízko je i Seatle kde ....

Obrázek
Naposledy upravil(a) martanus dne 06 lis 2020, 13:56, celkem upraveno 1 x.
Nikdy není pozdě udělat správnou věc.
Albert Einstein: „Logika tě dostane z bodu A do bodu B. Představivost tě dostane všude.“
Konfucius: " Můžete obětovat vojsko, hospodářství či blahobyt, ale nesmíte obětovat zdravý rozum!"

Alchymista
Redakční rada
Příspěvky: 15542
Registrován: 01 úno 2017, 08:58

Re: USA

Příspěvek od Alchymista » 06 lis 2020, 11:36

https://ac24.cz/-/hlavni-americka-media ... direct=%2F
Hlavní americká média vypnula projev Trumpa poté, co mluvil o podvodech s hlasy
Fox News a CNN centurovala tiskovou konferenci v Bílém domě poté, co mluvil o podvodech s hlasy. Mainstreamová média uvedla, že to bylo z důvodu, že nenabídl žádné důkazy svých obvinění s podvodu s hlasy.
COVID-19 nie je choroba, COVID-19 je globálny test inteligencie jedincov, spoločenstiev, národov a štátov.

Alchymista
Redakční rada
Příspěvky: 15542
Registrován: 01 úno 2017, 08:58

Re: USA

Příspěvek od Alchymista » 06 lis 2020, 11:38

https://www.czechfreepress.cz/amerika/b ... odvod.html
Biden a jeho tím ešte môžu namiesto v Bielom dome skončiť vo väzení za volebný podvod
Donald Trump informoval verejnosť, že došlo podľa všetkého ku koordinovanému zastaveniu sčítavania posledných percent hlasov v tých kľúčových štátoch, v ktorých viedol. V Georgii, Severnej Karolíne, Wisconsine a Michigane prerušili sčítanie na hranici 90% sčítaných hlasov

Všetko nasvedčuje tomu, že sme pravdepodobne svedkami podvodu. Jeho rozsah ešte len, v lepšom prípade, vyjde na povrch, v horšom prípade sa stane štandardom aj v ďalších krajinách.

K pochopeniu je nutné poznať niekoľko reálií týkajúcich sa volieb v USA.

V USA neexistujú občianske preukazy, a tak voliť môže hocikto, aj ilegálny migrant, ak má vodičský preukaz a platí si sociálne poistenie.

Možnosť voliť poštou má v USA dlhú tradíciu. Malo to ten zmysel, aby kovboj z Montany nemusel ísť dva dni na koni do najbližšieho mesta, tak mohol poslať svoj hlas vopred dostavníkom. Platilo, že sa započítajú všetky hlasy doručené do polnoci 3. novembra. Dnes však s odvolaním na Covid demokrati v štátoch, ktoré ovládajú, presadili rôzne doplnenia.

Napríklad v Pennsylvanii si schválili, že hlasy môžu prichádzať až do 12. novembra. Ak teda výsledok volieb v tomto štáte nebude priaznivý, môžu ešte skoro dva týždne po voľbách demokrati naháňať voličov a posielať ich hlasy poštou. Republikáni to napadli na súde s tým, že platiť môžu len hlasy, ktoré budú doručené do polnoci 3. novembra. Pennsylvánsky súd to zamietol, rozhodovať bude najvyšší súd.

zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/biden-a-jeh ... iywNtQq0ko#

Demokrati však podľa všetkého zásoby takýchto hlasov majú pripravené. Jedná sa o zoznamy mŕtvych ľudí, ťažko chorých pacientov, väzňov, či migrantov, na ktorých mená vyplnili hlasovacie lístky a tie v prípade potreby vrhnú do volebných miestností.

Presne to sa stalo vo Wisconsine a Michigane, kde pri 90% spočítaných hlasov, keď viedol Trump, sa náhle spočítavanie v noci prerušilo. Potrebovali zistiť koľko hlasov im ešte chýba. Ráno už boli na mieste doručené obálky s potrebným počtom hlasov, z ktorých 200 tisíc bolo za Bidena a ani jediný za Trumpa! Počet hlasov pritom prevyšoval počet registrovaných voličov. Napríklad v Nevade to má byť až 125%! V Michigane a Wisconsine 105%.

Trumpovci však budú mať ťažké odhaliť, ktoré hlasy prišli až po polnoci, keďže ich už v okrskoch otvorili a obálky zahodili. Vylúčiť tak budú môcť len neregistrovaných voličov a mŕtve duše, nie tých, ktorých hlasy prišli po skončení volieb.

Ak toto Bidenovcom prejde, rovnakého spôsobu hlasovania poštou sa dočkáme aj v európskych krajinách, kde všetky voľby začnú vyhrávať napríklad neomarxisti. Teraz záleží či FBI a súdy začnú konať, ale zdá sa že Trump na svojej strane nemá nikoho okrem svojich voličov. Proti nemu stojí celá štátna byrokracia, finančníci z Wall Street, najväčšie technologické spoločnosti a Hollywood. Všetci ktorí bohatnú na obchodovaní s Čínou na úkor Ameriky, proti čomu tak Trump bojoval.
COVID-19 nie je choroba, COVID-19 je globálny test inteligencie jedincov, spoločenstiev, národov a štátov.

Uživatelský avatar
Grif
Sponzor fóra
Příspěvky: 1345
Registrován: 07 úno 2017, 13:04
Bydliště: Jizerky

Re: USA

Příspěvek od Grif » 06 lis 2020, 13:21

P.C. Roberts: Ukradené volby?
Když jsem si o volební noci pustil televizi, měl prezident Trump, pokud šlo o počty spočítaných hlasů, pohodlný náskok ve státech Wisconsin, Michigan, Pensylvánie, Severní Karolína, Georgia a Florida. Byl jsem však pak překvapen, když hlášení o sečítání hlasů v těchto státech náhle ustalo. Ovšem z dřívějších zkušeností ze sledování předchozích voleb se mi nezdálo být možným, aby Trumpův náskok bylo možno vyrovnat už docela malým počtem zbývajících hlasů, které ještě měly být připočteny. Předpokládal jsem tedy, že Trump volby vyhrál.
Ráno, když jsem si televizi znovu pustil, viděl jsem, že Trumpovo vedení ve Wisconsinu se proměnilo ve vedení Bidenovo, a že Trumpovo vedení v Michiganu se zredukovalo na pouhé jedno procento. A také jsem si všiml, že v Pensylvánii, v Severní Karolíně a v Georgii přibylo Trumpovi až nápadně málo hlasů z těch, které byly k dosavadní volbě připojeny. Předchozí přerušení sčítání hlasů tak začínalo být podezřelé. Naznačovalo totiž, že úřady čekaly na určitý moment, kdy posoudí, jak se volby vyvíjejí ...a pak. ...A právě proto, bylo sčítání hlasů přerušeno.
Téměř nulový přírůstek hlasu pro Trumpa nedával smysl zejména v Michiganu, jehož obyvatelé byli těžce postiženi, když demokratický a tedy i Bidenův establishment vyvezl jejich pracovní příležitosti do zámoří. V prvním momentu jsem zauvažoval o tom, nejde-li o další příklad prazvláštní vlastnosti Američanů jednat proti svým vlastním zájmům, ale pak jsem to zamítl a poohlédnul se i po jiných možnostech.
A to, co jsem zjistil, mě omráčilo. Během časných středečních hodin 4. listopadu jak ve Wisconsinu, tak v Michiganu došlo ke strmému až vertikálnímu růstu hlasů pro Bidena, a každý z přibližně 150 000 nových připočítaných hlasů byl odevzdán právě ve prospěch tohoto demokratického kandidáta. A byla to též ona hromádka hlasů která zapříčinila tu skutečnost, že v obou těchto státech Trump své dosavadní volební vedení ztratil: http://www.informationliberation.com/?id=61890
Je možné, že počítači hlasů v těchto dvou státech skončili své směny a odebrali se domů, a že jejich kolegové, nastupující do nové směny po nich, zjistili poté, co usedli do židlí, že Biden náhle a nečekaně vystřelil vzhůru. Což by bylo věrohodné ve všech případech s výjimkou ovšem toho, že by všechny tyto nové hlasy byly pro Bidena. A ani jediný nebyl pro Trumpa. Řekněte, jak je něco takového pravděpodobné?
Pro mě a pro Dave Kranzlera, kteří jsme společně pozorovali nejpodivnější machinace na peněžním trhu v zájmu ochrany amerického dolaru, takováto náhlá změna ze státu červeného Trumpova do modrého státu Bidenova smrdí.
Presstitutky se ovšem tímto poblémem zabývat nebudou. A Trump, který jej zvedne, bude zostuzen jako fašista který odmítá podřídit se vůli lidu.
Demokracie bez svobodného tisku nemůže existovat, a svobodný tisk je to, co Spojené státy zcela určitě dnes nemají.
http://vasevec.parlamentnilisty.cz/clan ... dene-volby
Všechno se dá vysvětlit.Bohužel ne všem.

Rado Info
Senior redaktor
Příspěvky: 3271
Registrován: 08 úno 2017, 15:48

Re: USA

Příspěvek od Rado Info » 06 lis 2020, 14:06

Volby právě skončily, hlasy se stále počítají, vítěz není znám a země čeká na vyhlášení a protesty již začaly v New Yorku.

Uživatelský avatar
martanus
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 6107
Registrován: 01 úno 2017, 10:16

Re: USA

Příspěvek od martanus » 06 lis 2020, 15:48

Proč Trump zvítězí v soudních sporech v Pensylvánii

https://www.zerohedge.com/political/why ... litigation


Dva sčítací pracovníci doslova vyplňovali hlasovací lístky.

Nikdy není pozdě udělat správnou věc.
Albert Einstein: „Logika tě dostane z bodu A do bodu B. Představivost tě dostane všude.“
Konfucius: " Můžete obětovat vojsko, hospodářství či blahobyt, ale nesmíte obětovat zdravý rozum!"

Uživatelský avatar
petrp
Šéfredaktor
Příspěvky: 6944
Registrován: 31 led 2017, 18:04
Bydliště: Černé/Rudé Kladensko

Re: USA

Příspěvek od petrp » 06 lis 2020, 16:10

"Chceme-li, aby nám byly staré zločiny odpuštěny, pak se musíme dopustit nových.“ Machiavelli
"Cui bono?" ...aneb sleduj toky peněz - objasní vše!

Alchymista
Redakční rada
Příspěvky: 15542
Registrován: 01 úno 2017, 08:58

Re: USA

Příspěvek od Alchymista » 06 lis 2020, 20:55

ako a prečo to tam (ne)funguje...
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... uje-643115
Realita voleb v USA: Žádný doklad, nulová kontrola, popisuje Vávra. A pak to takhle funguje...
Herní vývojář a podnikatel Daniel Vávra na svém facebooku zapochyboval o systému amerických prezidentských voleb. V některých státech k volbě nepotřebujete vůbec žádné doklady. „Lidi si tam hodně věřej a skvěle jim to funguje, jak teď můžeme vidět,“ poznamenal sarkasticky.

„V USA v cca třetině států k tomu, abyste mohli volit, nepotřebujete... ŽÁDNÝ DOKLAD. Jakože nic. Prostě přijdete, slíbíte, že jste to vy, a volíte.“ Napsal Vávra s odkazem na stránku organizace National conference of state legislature. „V další třetině států nepotřebujete doklad s fotkou. I tam ovšem, pokud doklad nemáte, když odpřísáhnete, že jste to vy, tak můžete volit. Lidi si tam hodně věřej a skvěle jim to funguje, jak teď můžeme vidět.“ poznamenal sarkasticky.

„Já úplně nechápu jejich systém registrace. Je to tak, že aspoň ten, co přijde, a nemusí mít ID, musí uvést nějakou adresu, která souhlasí s jeho registrací k volbám, a na to jméno a adresu se nedá volit dvakrát? Nebo prostě jde objet několik okrsků, vymyslet si jméno a volit neomezeně? Kdo jste z USA, osvětlete mi to, prosím.“ zeptal se vývojář svých fanoušků. „Podle některých prokazatelných případů v minulosti se nejspíš vcelku běžně dělo, že někdo, kdo nebyl registrovaný a dokonce ani občan, úspěšně volil, a to i vícekrát.“ dodal.

Vývojář Daniel Vávra stojí mimo jiné za nejnovější peticí proti omezování svobody slova na sociálních sítích. Tu nedávno propagoval třeba i ve známé Show Jana Krause. Podle Vávry by měly státy zabraňovat svými zákony zneužívání cenzury nadnárodními giganty jako jsou Facebook, Twitter a další.
COVID-19 nie je choroba, COVID-19 je globálny test inteligencie jedincov, spoločenstiev, národov a štátov.

Alexus
Redaktor
Příspěvky: 413
Registrován: 04 bře 2017, 03:29

Re: USA

Příspěvek od Alexus » 07 lis 2020, 00:39

Vyjádření prezidenta Trumpa k volbám.
Projev ze 6.11.2020

Zdroj:
https://www.whitehouse.gov/briefings-st ... FUdelb9CV8

Překlad do češtiny:
Plné znění projevu US prezidenta Donalda Trumpa, který televize zcenzurovaly
Televizní stanice uprostřed projevu prezidenta USA ukončily přímý přenos s tvrzením, že lže a vyzývá k občanské válce. Proto přikládám překlad plného znění Trumpova projevu, abyste si mohli sami udělat názor.
PREZIDENT: „Dobrý večer. Rád bych americkým lidem poskytl informace o našem úsilí o ochranu integrity našich velmi důležitých voleb 2020. Pokud spočítáte legální hlasy, snadno vyhraji. Pokud spočítáte nelegální hlasy, mohou se nám pokusit ukrást volby. Pokud spočítáte hlasy, které přišly pozdě – a ty kontrolujeme velmi silně. Ale hodně hlasů přišlo pozdě.
Už jsem rozhodně vyhrál mnoho kritických států, včetně obrovských vítězství na Floridě, Iowě, Indianě, Ohiu, abych jmenovali jen několik. Vyhráli jsme tato a mnoho dalších vítězství navzdory historickým volebním zásahům velkých médií, velkých peněz a velkých technologií.
Jak všichni viděli, vyhráli jsme historickými počty hlasů. A ti, kdo provádějí průzkumy veřejného mínění (pollsters) to pochopili špatně. Chápali to úplně špatně. Měli jsme hodnoty, které byly tak směšné, a to tehdy všichni věděli. Nekonala se žádná modrá vlna, kterou předpovídali. Mysleli si, že bude velká modrá vlna; to bylo chybné. To bylo provedeno, protože nás chtěli srazit dolů. Ale místo toho došlo k velké červené vlně.
A ve skutečnosti to média náležitě uznala. Myslím, že to na ně udělalo velký dojem, ale to bylo poté. To nám neposloužilo.
Ponechali jsme si Senát, přestože jsme měli obhajovat dvakrát tolik křesel než demokraté. A ve skutečně - mnohem konkurenceschopnějších státech - jsme odvedli skvělou práci se Senátem a myslím si, že jsme velmi hrdí na to, co se tam stalo. Měli jsme mnohem více křesel, která jsme museli obhajovat.
Jen na kampaň do Senátu v Jižní Karolíně a Kentucky Demokraté utratili téměř 200 milionů dolarů – dvě kampaně - a stovky milionů dolarů celkově proti nám. Na národní úrovni byli hlavními dárci našich oponentů bankéři z Wall Street a „zvláštní zájmy“. Našimi hlavními dárci byli policisté, zemědělci, běžní občané. Přesto jsme vůbec poprvé ve Sněmovně reprezentantů neprohráli nic. Mluvil jsem dnes s Kevinem McCarthym. Řekl, že tomu nemůže uvěřit: nulové ztráty. Velmi neobvyklá věc. Nula. A ve skutečnosti jsme získali mnoho nových křesel. Byl to také rok republikánské ženy. Do Kongresu bylo zvoleno více republikánských žen než kdykoli předtím. To je velký úspěch. Získal jsem největší podíl nebílých voličů ze všech republikánů za posledních 60 let, včetně historického počtu voličů Latino, Afroameričanů, asijských Američanů a nativních Američanů, vůbec největší v naší historii. Rozšířili jsme naši stranu o 4 miliony voličů, což byla největší účast v historii Republikánské strany.
Zdá se, že Demokraté jsou stranou velkých dárců, velkých médií a velkých technologií. A Republikáni se stali stranou amerického dělníka, to se stalo. A věřím, že jsme také stranou integrace.
Jak nyní všichni vědí, průzkumy médií byly zásahy do voleb, v pravém slova smyslu tohoto slova, vedené mocnými „zvláštními“ zájmy. Tyto skutečně falešné průzkumy veřejného mínění - musím jim říkat falešné průzkumy veřejného mínění - byly navrženy tak, aby udržely naše voliče doma, vytvořily iluzi vzestupu pro pana Bidena a snížily schopnost Republikánů získávat finanční prostředky. Byly to, čemu se říká „potlačovací ankety“. Každý to teď ví. A nikdy to nebylo použito do té míry, jako to bylo použito v těchto posledních volbách.
Abychom zdůraznili jen několik příkladů: Den před volbami v Quinnipiac - což bylo špatné při každé příležitosti, o které vím - měl Joe Biden v průzkumech na Floridě o 5% více a nakonec měl o 8,4 % méně. A snadno jsem vyhrál Floridu. Snadno. Takže mi hodně ubrali na Floridě a nakonec jsem hodně vyhrál Floridu. Kromě toho byly velmi přesné, opravdu. V Ohiu ho povýšili o 4 % a mýlily se o 12,2 %. A také jsem velmi snadno vyhrál Ohio - velký stát Ohio.
Washington Post měl Bidena ve Wisconsinu ve vedení o 17 %, a bylo to v podstatě vyrovnané. Byli mimo asi o 17 % a věděli to. Nejsou to hloupí lidé. Věděli to. V zájmu potlačení.
V prezidentském závodě nyní zbývá rozhodnout jen o několika státech. Hlasovací aparát těchto států je ve všech případech řízen Demokraty.
Ve skutečnosti jsme hodně vyhrávali na všech klíčových místech. A pak naše číslo začalo zázračně v tajnosti klesat a nedovolili vstup zákonně přípustným pozorovatelům. V několika případech jsme šli k soudu a byli jsme schopni je přimět, aby vpustili naše pozorovatele. A když se tam pozorovatelé dostali, chtěli, aby byli 60, 70 stop, 80 stop daleko, 100 stop - nebo mimo budovu, aby pozorovali lidi uvnitř budovy. A vyhráli jsme případ - velký případ. A dějí se i další. Existuje spousta - spousta soudních sporů. I mimo naše soudní spory existuje obrovské množství soudních sporů obecně kvůli tomu, jak nespravedlivý byl tento proces, a to jsem předpovídal. O hlasování poštou mluvím už dlouho. Ono - skutečně zničilo náš systém.
Je to zkorumpovaný systém. A dělá korumpuje lidi, i když nejsou takoví od přírody, ale zkorumpují se; je to příliš snadné. Chtějí zjistit, kolik hlasů potřebují, a zdá se, že je dokáží najít. Čekají a čekají, a pak je najdou.
A to vidíte na volební noci. V hlasování v Severní Karolíně jsme byli napřed o hodně - obrovský počet hlasů. A stále jsme o hodně, ale ne o tolik, protože najednou najdou hlasovací lístky. "Ach, máme nějaké poštovní lístky."
Je úžasné, jak jsou i tyto poštovní lístky tak jednostranné. Vím, že to mělo být ve prospěch demokratů, ale ve všech případech jsou tak jednostranní.
V Pensylvánii jsme měli o téměř 700 000 hlasů více . Hodně jsem vyhrál Pensylvánii, a to se snížilo na - myslím, že teď řekli, že jsme napřed o 90 000 hlasů. A budou stále přicházet a přicházet a přicházet. Našli je všude. A nechtějí, abychom měli nějakého pozorovatele, i když jsme soudní spor vyhráli. Soudce řekl - musíte mít pozorovatele.
Stejně tak v Georgii – a oni se odvolávají. Opravdu se odvolávají. Vyhráli jsme případ, v němž chceme, aby se lidé dívali, a chceme pozorovatele, a oni se skutečně odvolávají, což je dost zajímavé. Zajímalo by mě, proč se odvolávají - protože vše, co chceme udělat, je nechat lidi sledovat, jak dělají hlasovací tabulky.
Stejně tak v Georgii jsem hodně vyhrál - hodně - s náskokem - přiblížil jsem se ve volební noci k 300 000 hlasům. A, mimochodem, náskok se zmenšil a teď to bude v bodě, kdy půjdu od „hodně vyhrávám“ k tomu, že to bude trochu vyrovnané.
V Georgii prasklo potrubí na vzdáleném místě, naprosto nesouvisejícím s místem, kde se počítá, a přestali počítat na čtyři hodiny a stalo se spousta věcí. Volební aparát v Georgii řídí Demokraté.
V Michiganu jsme měli také náskok 300 000. Byli jsme v Michiganu; vyhráli jsme stát. A ve Wisconsinu se nám také dařilo fantasticky dobře. A to se zmenšilo. Všechno - v každém případě byl najednou náskok pryč. Dnes jsme na dobré cestě vyhrát Arizonu. Potřebujeme mít pouze 55 % zbývajících hlasů - 55 % rozdílu. A to je čára, kterou jsme výrazně překročili. Uvidíme, co se s tím stane, ale jsme na dobré cestě, abychom v Arizoně byli v pořádku.
Naším cílem je hájit integritu voleb. Nedovolíme, aby korupce ukradla takové důležité volby nebo jakékoli jiné volby. A nemůžeme dopustit ticho – aby kdokoli umlčel naše voliče a vytvořil výsledky.
Nikdy jsem neměl - už dlouhou dobu dělám spoustu veřejných věcí; Nikdy jsem neměl nic, co by mě tak od lidí inspirovalo - volali, mluvili, posílali nám věci. Nikdy jsem neviděl takovou - lásku a takovou náklonnost a takového ducha, jaké jsem teď viděl. Lidé vědí, co se děje, a vidí, co se děje, a děje se to před jejich očima.
A existuje mnoho případů, které budou hlášeny velmi brzy. Probíhají obrovské spory. A to jsou případy, kdy se snaží ukrást volby, snaží se zmanipulovat volby, a to nemůžeme dopustit. Detroit a Filadelfie - známé jako dvě nejzkorumpovanější politická místa kdekoli v naší zemi - snadno - nemohou být zodpovědné za zrežírování výsledku závodu o funkci prezidenta - velmi důležitého prezidentského závodu.
V Pensylvánii šli Demokraté k Nejvyššímu soudu státu, aby se pokusili zakázat naše volební pozorovatele, a to velmi důrazně. Nyní jsme případ vyhráli, ale oni - pokračují. Nikoho tam nechtějí. Nechtějí, aby je někdo sledoval, jak počítají hlasovací lístky, a nedokážu si představit proč. Neexistuje absolutně žádný legitimní důvod, proč by nechtěli, aby lidé sledovali tento proces, protože pokud je rovný, byli by - měli by být na něj hrdí. Místo toho se samozřejmě snaží spáchat podvod. O tom není pochyb.
Ve Filadelfii byli pozorovatelé drženi daleko - velmi daleko - tak daleko, že lidé se museli pomocí dalekohledu pokoušet něco vidět, a způsobili tím obrovské problémy. Sčítači dali papír na všechna okna, takže nevidíte dovnitř, a lidé, kterým je bráněno v přístupu, jsou velmi nešťastní a občas poněkud násilní.
V Georgii, 11. obvod rozhodl, že se hlasuje v den voleb - že by hlasy měly být v den voleb, a nebyly. Hlasování přichází po volebním dni. A už měli rozhodnutí, že musíte mít hlasy do volebního dne. Pokud je mi známo, mělo by se hlasovat do volebního dne, a neudělali to. Představitelé Demokratů nikdy nevěřili, že mohou tyto volby čestně vyhrát. Opravdu tomu věřím. Proto spolehli na hlasovací lístky, kde se děje obrovská korupce a podvody. Proto rozeslali desítky milionů nevyžádaných hlasovacích lístků bez jakýchkoli ověřovacích opatření. A všem jsem řekl, že se tyto věci stanou, a nyní vidíme, že se to stalo. Sledoval jsem spoustu různých voleb, než se Demokraté rozhodli jít k těmto velkými a masivním volbám, kdy byly rozdány desítky milionů hlasovacích lístků - v mnoha případech naprosto nevyžádaných.
To je v americké historii bezprecedentní. To je záměrné. Navzdory mnohaletým tvrzením, že jim záleží na volební bezpečnosti, odmítají zahrnout jakýkoli požadavek na ověření podpisů, totožnosti nebo dokonce určení, zda jsou tito voliči způsobilí nebo nezpůsobilí k hlasování. Lidé chodí jako náměsíční -nic netuší - prostě berou čísla. Píšou si tam různé věci - pracovníci - a dělají spoustu špatných věcí. A přichází spousta informací a soudních sporů, které uvidíte, které otřesou i vámi lidmi, a vy všechno uvidíte.
Úředníci, kteří dohlížejí na počítání v Pensylvánii a dalších klíčových státech, jsou všichni součástí zkorumpovaného demokratického mechanismu, o kterém jste psali - a dlouhou dobu píšete o zkorumpovaném demokratickém stroji. Chodil jsem tam do školy a vím o tom hodně. Nezměnilo se to. Je to už dávno a nezměnilo se to. Zhoršilo se to.
V Pensylvánii straničtí demokraté povolili přijímat hlasovací lístky ve státě tři dny po volbách, a domníváme se ještě mnohem víc. A počítají je bez jakýchkoli poštovních razítek nebo identifikace. Takže nemáte poštovní razítka; nemáte identifikaci. V celé zemi došlo k řadě znepokojivých nesrovnalostí. Naše kampani byl odepřen přístup ke sledování jakéhokoli počítání v Detroitu. Detroit je další místo.
Takže nemáte poštovní razítka; nemáte identifikaci. V celé zemi došlo k řadě znepokojivých nesrovnalostí. Naší kampani (lidem) byl odepřen přístup ke sledování jakéhokoli počítání v Detroitu. Detroit je další místo - a neřekl bych, že má nejlepší pověst poctivosti voleb.
Pracovníci hlasování v Michiganu duplikovali hlasovací lístky. Ale když se naši pozorovatelé pokusili tuto aktivitu zpochybnit, tito pracovníci hlasování si stoupli před dobrovolníky, aby jim blokovali výhled, aby neviděli, co dělají, což se stalo trochu nebezpečným.
Jedno hlavní centrum pro počítání hlasovacích lístků v Detroitu znovu zakrylo okna velkými kusy lepenky. A tak chtěli chránit a blokovat oblast počítání. Nechtěli, aby to někdo viděl, i když to byli pozorovatelé, kteří byli legálními pozorovateli, kteří tam měli být. V Detroitu byly hodiny nevysvětlitelného zpoždění při dodání mnoha hlasů pro sčítání. Poslední dávka dorazila až ve čtyři ráno, přestože volební místnosti se zavřely v osm hodin. Takže to přinesli dovnitř a várky přišly a nikdo nevěděl, odkud pocházejí. V Georgii nám byl rovněž odepřen přístup k pozorování na kritických místech.
V mnoha „swing states“ bylo počítání o volební noci zastaveno na hodiny a hodiny, přičemž výsledky byly zadržovány z hlavních lokací provozovaných Demokraty, jen aby se objevily později. A určitě se objevily a všechny měly na sobě jméno „Biden“, nebo téměř všechny - myslím, že téměř všechny. Všechny měly na sobě jméno „Biden“, což je trochu divné.
Vyzývám Joea a každého demokrata, aby objasnili, že chtějí pouze legální hlasy. Protože mluví o volbách a myslím, že by měli používat slovo „legální“ - „legální hlasy“. "Chceme, aby se počítal každý zákonný hlas." A chci, aby se počítal každý zákonný hlas. Chceme otevřenost a transparentnost - žádné tajné sčítací místnosti, žádné tajné hlasovací lístky, žádné nelegální hlasování po volebním dni.
Máte volební den a zákony jsou v tomto ohledu velmi přísné. Máte volební den. A lidé nechtějí hlasy odevzdané po volebním dni a chtějí, aby byl proces čestný. Je to tak důležité. Chceme poctivé volby a chceme poctivý počet a chceme, aby tam pracovali čestní lidé, protože je to velmi důležitá práce.
To je způsob, jakým tato země vyhraje. To je způsob, jakým USA zvítězí. A myslíme si, že volby snadno vyhrajeme. Myslíme si, že bude probíhat spousta soudních sporů, protože máme tolik důkazů, tolik důkazů. A možná to skončí u Nejvyššího soudu. Uvidíme. Ale myslíme si, že tam bude spousta soudních sporů, protože si nemůžeme nechat ukradnout volby - takhle.
A já - říkám vám, že bych - mluvil jsem o tom už mnoho měsíců se všemi z vás. A velmi jsem řekl, že korespondenční hlasovací lístky skončí katastrofou. Nicotné volby by byly katastrofou. Ubohé, velmi snadno proveditelné volby by byly katastrofou.
Toto je rozsáhlá verze a každým dnem se to zhoršuje. Slyšíme příběhy, které jsou hororovými příběhy - absolutními hororovými příběhy. A nemůžeme dopustit, aby se to stalo Spojeným státům americkým. Nejde o to, kdo vyhraje - Republikán, Demokrat; Joe, já sám. Nemůžeme dopustit, aby se to stalo naší zemi. Nemůžeme být zneuctěni tím, že se něco takového stane. Doufejme tedy, že to bude vyjasněno, možná brzy; Doufám že brzy. Pravděpodobně to ale projde procesem - právním procesem. A jak víte, získal jsem určité státy a on tvrdí, že získal určité státy. Můžeme si tedy oba nárokovat určité státy, ale nakonec mám pocit, že budou muset vládnout soudci. Ale bylo tam hodně lumpáren a my to v naší zemi nemůžeme dopustit.
Děkuji mnohokrát.“

homer
Sponzor fóra
Příspěvky: 2415
Registrován: 07 úno 2017, 21:47

Re: USA

Příspěvek od homer » 07 lis 2020, 08:47

Američané nakoupili rekordních 17 milionů zbraní. Bojí se o své bezpečí
Američané letos nakoupili rekordní počet střelných zbraní. Příčinami jsou občanské nepokoje, koronavirová pandemie a v tomto týdnu také dlouho nerozhodnuté prezidentské volby. Skoro pět milionů Američanů si v roce 2020 koupilo zbraň vůbec poprvé. I v závěru roku prodejci očekávají nadstandardní zájem.
Podle dat americké Národní nadace pro sportovní střelbu (NSSF) bylo letos dokončeno 17,2 milionů trestních kontrol kupujících, to znamená 17,2 milionů dokončených prodejů střelných zbraní. Američané tak předčili rekord z roku 2016, kdy došlo k 15,7 milionům prodejů.
https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranic ... anicni_maz?

Uživatelský avatar
martanus
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 6107
Registrován: 01 úno 2017, 10:16

Re: USA

Příspěvek od martanus » 07 lis 2020, 09:27

V okrese Antrim se hlasovací lístky započítávaly pro demokraty, které byly určeny pro republikány, což způsobilo výkyv 6 000 hlasů proti našim kandidátům .
Krajský úředník se přihlásil a řekl, že 'software v tabulce byl chybný a způsobil nesprávný výpočet hlasování.' Od té doby jsme nyní objevili, že 47 krajů používalo stejný software se stejnou kapacitou, “uvedla a dodala:„ Okres Antrim musel předat všechny hlasovací lístky a tyto okresy, které tento software používaly, musí pečlivě prozkoumat jejich výsledky pro podobné nesrovnalosti. “
Mezitím, v Oakland County, Michigan , další počítačová závada byla odkryta , který dal vítězství rozrušení na Democrat Melanie Hartman. Jakmile to bylo opraveno, její vítězství bylo zrušeno a úřadující Adam Kochenderfer byl prohlášen za vítěze.
Generální prokurátor Utahu Sean Reyes říká, že volby byly „kompromitovány“, a osobně si volá, aby pomohl vyšetřovat Trumpovu kampaň.
https://www.zerohedge.com/political/sof ... ompromised
Nikdy není pozdě udělat správnou věc.
Albert Einstein: „Logika tě dostane z bodu A do bodu B. Představivost tě dostane všude.“
Konfucius: " Můžete obětovat vojsko, hospodářství či blahobyt, ale nesmíte obětovat zdravý rozum!"

Uživatelský avatar
martanus
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 6107
Registrován: 01 úno 2017, 10:16

Re: USA

Příspěvek od martanus » 07 lis 2020, 09:44

Spolu s předcházejícím příspěvkem ohledně chyby SW co připisoval hlasy Demokratum je toto taky moooc zajímavé

Obrázek

Nejvyšší soud nařizuje Pensylvánii oddělit pozdní volební lístky
US Nejvyšší soud soudce Samuel Alito v pátek pozdě nařídil Pennsylvania volební úředníci oddělit a samostatně počítat hlasovací lístky, které dorazily po volební den.

Alito vyhověl žádosti republikánské strany státu o oddělení poštovních lístků přijatých mezi 20. a 3. listopadu do 17. listopadu od těch, které dorazily v den voleb, v souladu s pokyny státu. Nařídil ( pdf ), že tyto oddělené hlasovací lístky musí být uchovávány „v bezpečné, bezpečné a zapečetěné nádobě odděleně od ostatních hlasovaných hlasovacích lístků“

Spravedlnost však nařídila krajům, aby přestaly počítat, ale místo toho nařídil, aby se tyto hlasovací lístky počítaly samostatně.
.
https://www.zerohedge.com/political/sup ... ng-ballots
Naposledy upravil(a) martanus dne 07 lis 2020, 09:50, celkem upraveno 2 x.
Nikdy není pozdě udělat správnou věc.
Albert Einstein: „Logika tě dostane z bodu A do bodu B. Představivost tě dostane všude.“
Konfucius: " Můžete obětovat vojsko, hospodářství či blahobyt, ale nesmíte obětovat zdravý rozum!"

Alchymista
Redakční rada
Příspěvky: 15542
Registrován: 01 úno 2017, 08:58

Re: USA

Příspěvek od Alchymista » 07 lis 2020, 09:45

"vodoznak" QFS Blockchain na americkom poštovom hlasovacom lístku - sú to tie drobné tmavé bodky


detail:
tehetrhr[1].jpg
COVID-19 nie je choroba, COVID-19 je globálny test inteligencie jedincov, spoločenstiev, národov a štátov.

Uživatelský avatar
martanus
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 6107
Registrován: 01 úno 2017, 10:16

Re: USA

Příspěvek od martanus » 07 lis 2020, 11:06

Šest letadel amerického námořnictva Boeing E-6B Mercury je z neznámého důvodu současně na obloze a bylo zaznamenáno před několika hodinami.
Tato letadla se používají k zajištění záložních komunikačních kanálů s jadernými ponorkami s balistickými raketami na palubě.

Asi před hodinou se z letecké základny Wright-Patterson vzneslo k nebi letecké velitelské stanoviště, „letadlo Doomsday“, Boeing E-4B Nightwatch (foto 2), určené pro nejvyšší vůdce země a americké ministerstvo obrany.
https://politikus.ru/events/132425-v-ss ... -dnya.html


Obrázek
Nikdy není pozdě udělat správnou věc.
Albert Einstein: „Logika tě dostane z bodu A do bodu B. Představivost tě dostane všude.“
Konfucius: " Můžete obětovat vojsko, hospodářství či blahobyt, ale nesmíte obětovat zdravý rozum!"

Uživatelský avatar
petrp
Šéfredaktor
Příspěvky: 6944
Registrován: 31 led 2017, 18:04
Bydliště: Černé/Rudé Kladensko

Re: USA

Příspěvek od petrp » 07 lis 2020, 16:16

"Chceme-li, aby nám byly staré zločiny odpuštěny, pak se musíme dopustit nových.“ Machiavelli
"Cui bono?" ...aneb sleduj toky peněz - objasní vše!

Alchymista
Redakční rada
Příspěvky: 15542
Registrován: 01 úno 2017, 08:58

Re: USA

Příspěvek od Alchymista » 07 lis 2020, 16:50

https://www.ceska-justice.cz/2020/11/po ... ci-ustoji/
Pozorovatelé OBSE k americkým volbám: Bezprecedentní chaos a mimořádný tlak, ale USA situaci ustojí
Bezprecedentní počet 400 soudních sporů do poslední chvíle, právní nejistota, až o 21 dnů prodloužené termíny dodání hlasu, nutnost rezignovat na tajnou volbu v elektronickém hlasování, odnětí volebního práva milionům voličů, nemožnost přepočítat hlasy v osmi státech, to vše v atmosféře napětí, obvinění z podvodů a zastupování cizích zájmů. Americký volební systém se ocitl pod mimořádným tlakem, zatím to vypadá, že ho ustojí. Mise OBSE oproti původnímu plánu zůstává v USA.

...
+dlhý článok
COVID-19 nie je choroba, COVID-19 je globálny test inteligencie jedincov, spoločenstiev, národov a štátov.

Uživatelský avatar
petrp
Šéfredaktor
Příspěvky: 6944
Registrován: 31 led 2017, 18:04
Bydliště: Černé/Rudé Kladensko

Re: USA

Příspěvek od petrp » 07 lis 2020, 16:52

Soudce Nejvyššího soudu Samuel Alito dnes vydal nařízení, aby volební komise v Pensylvánii oddělily hlasovací lístky obdržené po 20 hodině v den voleb 3. listopadu od ostatních.
Soudce Samuel Alito, kterého nominoval ještě prezident George W. Bush, uvedl, že soud nebyl informován, co mají okrsky dělat s hlasovacími lístky obdrženými mezi termínem úterým 3. listopadu ve 20 hodin a páteční půlnocí 6. listopadu.

Volby by měly skončit uzavřením volebních místností – tedy v úterý 3. listopadu ve 20 hodin.
https://www.arfa.cz/prelomovy-rozsudek- ... 6bCjETPzCM
"Chceme-li, aby nám byly staré zločiny odpuštěny, pak se musíme dopustit nových.“ Machiavelli
"Cui bono?" ...aneb sleduj toky peněz - objasní vše!

Uživatelský avatar
martanus
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 6107
Registrován: 01 úno 2017, 10:16

Re: USA

Příspěvek od martanus » 07 lis 2020, 19:36

Pro připomenutí, že v roce 2000 také média rozhodla, kdo vyhraje. Poté „zvítězil“ Al Gore, ale soud rozhodl, že vyhrál George W. Bush.

Obrázek

https://www.alternatehistory.com/forum/ ... th.354533/
Nikdy není pozdě udělat správnou věc.
Albert Einstein: „Logika tě dostane z bodu A do bodu B. Představivost tě dostane všude.“
Konfucius: " Můžete obětovat vojsko, hospodářství či blahobyt, ale nesmíte obětovat zdravý rozum!"

k42
Samostatný redaktor
Příspěvky: 2193
Registrován: 09 úno 2017, 07:11

Re: USA

Příspěvek od k42 » 07 lis 2020, 21:00

AP vydala prohlášení Trumpa k situaci: https://www.snopes.com/ap/2020/11/07/te ... on-result/.

ByVoko přeloženo (nevím kým a nekontroloval jsem, jak přesně):
Všichni víme, proč se Joe Biden spěchá falešně vydávat za vítěze a proč se jeho mediální spojenci tak snaží mu pomoci: nechtějí, aby byla odhalena pravda. Prostým faktem je, že tyto volby ještě neskončily. Joe Biden nebyl certifikován jako vítěz v žádném státě USA, natož v žádném z vysoce sporných států, které směřují k povinnému soudnímu přezkoumání voleb nebo států, kde má naše kampaň platné a legitimní právní žaloby, které by mohly určit konečného vítěze. Například v Pensylvánii nebyl našim právním pozorovatelům povolen smysluplný přístup ke sledování procesu počítání. O tom, kdo je prezidentem, rozhodují legální hlasy, nikoli zpravodajská média.

Od pondělí zahájí naše kampaň předkládání našeho případu k soudům, aby bylo zajištěno, že volební zákony budou plně dodrženy a právoplatný vítěz bude vyhlášen. Američané mají právo na čestné volby: to znamená spočítat všechny legální hlasovací lístky a nepočítat žádné nelegální hlasovací lístky. Pouze tak lze zajistit plnou důvěru veřejnosti v naše volby. Zůstává šokující, že Bidenova kampaň odmítá souhlasit s tímto základním principem a chce, aby se hlasovací lístky počítaly, i když jsou podvodné, vyrobené nebo odevzdané nezpůsobilými nebo zesnulými voliči. Pouze strana, která se dopustila protiprávního jednání, by protiprávně udržovala pozorovatele mimo hrací místnost - a pak bojovala u soudu a blokovala jim přístup.

Co tedy Biden skrývá? Nebudu odpočívat, dokud nebude mít americký lid poctivý počet hlasů, který si zaslouží, a jak to vyžaduje demokracie.

DJW
Výkonný redaktor
Příspěvky: 591
Registrován: 16 dub 2018, 11:45

Re: USA

Příspěvek od DJW » 07 lis 2020, 23:31

Podľa výskumu Georgetown University si 2/3 američanov myslí, že USA sú na hrane rozpadu/kolapsu a že krajinu čaká občianska vojna.

Zdroj tu: https://nymag.com/intelligencer/2019/10 ... l-war.html
(na stránke univerzity je stránka s pôvodným zdrojom nedostupná)
Nikdy nebudeš 100% pripravený na všetko. To nevadí. Začni tam kde si a použi to čo máš k dispozícii.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů