Srbsko

Odpovědět
neviem

Srbsko

Příspěvek od neviem » 23 úno 2017, 01:06

Rado Miko 13.12.2016 19:17:11 píše:Lavrov navštívil Bělehrad
lasib 22.12.2016 17:08:55 píše:Rusko odovzda v marci 2017 Srbsku bezplatne 6 stihaciek Mig-29, 30 tankov T-72 a 30 ks pancier. techniky. Kedze sa nejedna o novu techniku, po odovzdani musia prejst modernizaciou s odhadovanymi nakladmi 188 az 240 mil. USD.
http://ren.tv/novosti/2016-12-22/rossiy ... yu-tehniku
lasib 15.01.2017 18:58:11 píše:Srbsky prezident pohrozil Kosovu nasadenim aj armady, ak "Ak budu v Kosove zabijani Srbi" .. cez vikend tam vzrastlo napatie potom, co kosovska policia a srbske organy nevpustili v sobotu cez hranicu prvy vlak z Belehradu do severneho Kosova s napisom "Kosovo je Srbsko" v 21 jazykoch a so srbskymi narodnymi symbolmi a vlajkami a Srbi sa obavali mozneho pouzitia vybusnin proti vlaku ...
http://m.dw.com/en/serbia-warns-of-koso ... a-37139560
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/416 ... oje-uzemie
El Diablo 17.01.2017 21:29:40 píše: Srbsko obsadí Kosovo podle „krymského modelu“, bojí se tamní prezident
17. ledna 2017 18:17


Srbsko má v plánu obsadit část severního Kosova podobně, jako Rusko anektovalo v roce 2014 ukrajinský Krymský poloostrov. V rozhovoru s agenturou Reuters to uvedl kosovský prezident Hashim Thaçi. Vztah sousedních balkánských zemí se v posledních dnech vyhrotil v souvislosti se snahou Bělehradu vyslat do bývalé jihosrbské provincie speciální srbský vlak.
http://zpravy.idnes.cz/kosovo-prezident ... anicni_ane
lasib 28.01.2017 12:45:32 píše:Bielorusko doda podla srbskeho MO Zorana Jorcevica v r. 2018 Srbsku dva systemy ZRK Buk a osem stihaciek Mig-29. Ich modernizaciu si zabezpeci Srbsko.
http://rusvesna.su/news/1485598729
skflanker_ 05.02.2017 18:27:10 píše:Múr postavený Srbmi v Mitrovici zbúrali, zaobišlo sa to bez incidentov
http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/418 ... ncidentov/
Betónový múr, ktorý postavila srbská menšina na severe kosovského mesta Mitrovica a ktorý vyvolal napätie medzi Kosovom a susedným Srbskom, v nedeľu zbúrali...

Múr postavený Srbmi v Mitrovici zbúrali, zaobišlo sa to bez incidentov
http://svet.sme.sk/c/20451540/mur-posta ... entov.html
Zbúraniu predchádzala dohoda medzi kosovskou vládou a miestnou srbskou menšinou.

Betónový múr, ktorý postavila srbská menšina na severe kosovského mesta Mitrovica a ktorý vyvolal napätie medzi Kosovom a susedným Srbskom, v nedeľu zbúrali...

neviem

Re: Srbsko

Příspěvek od neviem » 23 úno 2017, 01:09

Srbsku navrhli zavést sankce proti Rusku výměnou za členství v EU
Uznání nezávislosti samozvané republiky Kosova a zavedení sankcí vůči Rusku budou podmínkami pro přijetí Srbska do Evropské unie, prohlásil v úterý v národní televizi RTS prezident Tomislav Nikolič.
Podotkl, že během jedné z minulých návštěv v Bělehradu komisaře pro regionální politiku a rozšíření EU Johannese Hahne hovořil na společné tiskové konferenci o dvou podmínkách evropské integrace, které od hosta uslyšel.
„Za jeho přítomnosti jsem oznámil, že pan Hahn mi řekl, že nebudeme moci pokročit dál, nepodepíšeme-li závaznou sousedskou dohodu s Kosovem a Metochií, což je podle mého názoru uznáním nezávislosti Kosova. Řekl rovněž, že bez společné zahraniční politiky nebude možné, abychom se stali členem EU", připomenul Nikolič.
„Poté byly zavedeny sankce vůči Ruské federaci, jichž jsme se nezúčastnili a do nichž bychom se zapojit museli, kdybychom byli členskou zemí EU. O těchto dvou podmínkách jsem řekl jako první, mnozí lidé v Srbsku mi namítali, že nikdy o tom neslyšeli, jsou to však podmínky, o nichž uslyšíte už zítra", podotkl hlava státu.
Srbský prezident upřesnil, že tyto požadavky nejsou zatím oficiální pozicí EU, „předpovídají je však parlamenty mnoha zemí, které budou muset náš vstup schválit, mj. německý parlament, jemuž bude patřit rozhodující role".
Srbské vedení dříve nejednou prohlásilo, že nepodpoří sankce Západu vůči Rusku.
https://cz.sputniknews.com/politika/201 ... enstvi-eu/

Srbský premiér prohlásil, že od Západu neočekává spravedlnost
Vztah mezinárodního společenství, a hlavně Západu, k Srbsku nevyzývá očekávání pravdivého a otevřeného přístupu, prohlásil premiér země Alexandr Vučič ve spojení s iniciativou člena prezidia Bosny a Hercegoviny Bakira Izetbegoviče o obnovení žaloby proti Srbsku za „genocidu“ během konfliktu v letech 1992-1995.
Člen prezidia Bosny a Hercegoviny za Bosňáky (Slovany-muslimy) Bakir Izetbegovič po poradě s představiteli politickými a společenský organizací v Sarajevu informoval, že bylo učiněno společné rozhodnutí obnovit žalobu proti Srbsku u Mezinárodního soudního dvoru „za genocidu" během konfliktu v letech 1992-1995.
„Co se týče otázek o vztazích takzvaného mezinárodního společenství, tak to je pro nás Srby eufemizmem pro označení Západu a vztahu Západu k nám. Zdali očekávám, že oni správně a otevřeně řeknou, kdo je vinen a kdo je odpovědný za situaci, ve které jsme se ocitli, tak moje odpověď bude velmi krátká a prostá — ne. Jak obyčejně neočekávám nic," říká Vučič.
„Co se týče mezinárodního společenství, jen aby našli ještě další důvod, aby mohli Srby odsoudit. Někdy se mi zdá, že jsme vinni už jen tím, že existujeme," zdůraznil srbský premiér.
https://cz.sputniknews.com/svet/2017022 ... avedlnost/

Uživatelský avatar
WuVirr
Šéfredaktor
Příspěvky: 5486
Registrován: 01 úno 2017, 15:31
Bydliště: Prachatice

Re: Srbsko

Příspěvek od WuVirr » 03 bře 2017, 16:57

Poslanci Srbského parlamentu uvítali jak se patří, hlavního představitele Evropské unie pro zahraniční záležitosti Federiku Mogerini s křikem na podporu Ruska a proti spolupráci s Evropskou unií. :palec:
Obrázek

Šešelj Davenportovali o Federica Mogheriniová!

Uživatelský avatar
WuVirr
Šéfredaktor
Příspěvky: 5486
Registrován: 01 úno 2017, 15:31
Bydliště: Prachatice

Re: Srbsko

Příspěvek od WuVirr » 08 bře 2017, 12:10

Srbsko zahájilo nenadálou prověrku bojové pohotovosti Ozbrojených sil

Srbsko zahájilo nenadálou prověrku bojové pohotovosti ozbrojených sil, která se koná na rozkaz ministra obrany Zorana Džordževiče a na rozhodnutí prezidenta Tomislava Nikoliče, oznámilo srbské MO.
„Jde o mimořádnou a předem neohlášenou polní prověrku operativních schopností jednotek sil rychlé reakce, která bude probíhat až do 9. března na mnoha místech v Srbsku", podotýká se ve zprávě.
Více zde: https://cz.sputniknews.com/svet/2017030 ... ohotovost/

Uživatelský avatar
skflanker_
Sponzor fóra
Příspěvky: 6269
Registrován: 07 úno 2017, 20:22

Re: Srbsko

Příspěvek od skflanker_ » 24 bře 2017, 20:27

Premiér Vučič: Srbsko nikdy nevstúpi do NATO
Srbský premiér Aleksandar Vučič dnes vyhlásil, že jeho krajina nikdy nevstúpi do NATO ani do nijakej inej vojenskej aliancie. Vučič to povedal pri príležitosti 18. výročia začiatku leteckých útokov síl NATO, ktorých cieľom bolo zastavenie srbského vojenského ťaženia v Kosove...
Zdroj http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/424 ... i-do-nato/ z 24.03.2017
Srbsko nikdy nevstúpi do NATO, vyhlásil premiér Vučič
Vučič mal prejav na železničnom moste na juhu Srbska.
rbský premiér Aleksandar Vučič dnes vyhlásil, že jeho krajina nikdy nevstúpi do NATO ani do nijakej inej vojenskej aliancie. Vučič to povedal pri príležitosti 18. výročia začiatku leteckých útokov síl NATO, ktorých cieľom bolo zastavenie srbského vojenského ťaženia v Kosove...
Zdroj http://svet.sme.sk/c/20491937/srbsko-ni ... vucic.html z 24.03.2017

Uživatelský avatar
petrp
Šéfredaktor
Příspěvky: 6551
Registrován: 31 led 2017, 18:04
Bydliště: Černé/Rudé Kladensko

Re: Srbsko

Příspěvek od petrp » 02 dub 2017, 10:04

V Srbsku se volí nový prezident. Předseda vlády se jím může stát už po prvním kole
Srbsko dnes volí nového prezidenta. Jde v nich prakticky o to, zda se hlavou státu už po prvním kole stane dosavadní předseda vlády Aleksandar Vučić. V předvolebních průzkumech mu podporu vyjadřovalo přes 50 procent dotázaných voličů, zatímco jeho deset protikandidátů za ním vždy končilo s velkým odstupem.
Vučić těží především ze značné rozdrobenosti demokratické opozice, která se není schopna dohodnout na společném protikandidátovi, jenž by tak měl větší šance na úspěch. Premiérovi, který vede nejsilnější politickou formaci v zemi, Srbskou pokrokovou stranu (SNS), hraje do karet i velký prostor, který mu dopřávají hlavní veřejnoprávní i komerční televizní stanice. To jeho odpůrci hlasitě kritizují a tvrdí, že volby kvůli tomu nebudou čestné.
Velkou neznámou je, který z protikandidátů by v případě, že Vučić nezíská nadpoloviční většinu hlasů, postoupil spolu s ním do druhého kola, jehož termín je stanoven na 16. dubna. Zřejmě by jím byl jeden ze čtyř dalších adeptů, kteří v posledních sondážích měli osmiprocentní až desetiprocentní podporu.

http://www.rozhlas.cz/zpravy/svet/_zpra ... e--1714550
"Chceme-li, aby nám byly staré zločiny odpuštěny, pak se musíme dopustit nových.“ Machiavelli
"Cui bono?" ...aneb sleduj toky peněz - objasní vše!

QVAK
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 11412
Registrován: 07 úno 2017, 16:20
Bydliště: Praha

Re: Srbsko

Příspěvek od QVAK » 02 dub 2017, 22:21

Prezidentské volby v Srbsku vyhrál s 56 procenty dosavadní premiér Vučić

Dosavadní srbský premiér Aleksandar Vučić byl na základě dvou prognóz zřejmě již v nedělním prvním kole voleb zvolen novým srbským prezidentem. Podle agentury Ipsos, která svou prognózu sestavila na základě 60 procent sečtených hlasů, Vučić získal 55,8 procenta hlasů.
Na druhém místě za Vučičem se ziskem 15 procent hlasů se podle prognózy agentury Ipsos umístil opoziční kandidát Saša Janković, na třetím 25letý recesista Luka Maksimović, který vystupuje pod pseudonymem Ljubiša Preletačević Beli. Získal podle prognózy kolem devíti procent hlasů. Na čtvrtém místě skončil podle Ipsos s o něco více než pěti procenty bývalý ministr zahraničí Vuk Jeremić. Zhruba 4,4 získal ultranacionalista Vojislav Šešelj.
Podle agentury Ipsos se oproti konečným výsledkům dá čekat rozdíl plus minus dvě procenta. Vučičovo zvolení prezidentem již v prvním kole je tak již zřejmě jisté.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... vucic.html

QVAK
Redaktor - závislák :-)
Příspěvky: 11412
Registrován: 07 úno 2017, 16:20
Bydliště: Praha

Re: Srbsko

Příspěvek od QVAK » 03 dub 2017, 20:05

QVAK píše:
02 dub 2017, 22:21
Prezidentské volby v Srbsku vyhrál s 56 procenty dosavadní premiér Vučić

Dosavadní srbský premiér Aleksandar Vučić byl na základě dvou prognóz zřejmě již v nedělním prvním kole voleb zvolen novým srbským prezidentem. Podle agentury Ipsos, která svou prognózu sestavila na základě 60 procent sečtených hlasů, Vučić získal 55,8 procenta hlasů.
Na druhém místě za Vučičem se ziskem 15 procent hlasů se podle prognózy agentury Ipsos umístil opoziční kandidát Saša Janković, na třetím 25letý recesista Luka Maksimović, který vystupuje pod pseudonymem Ljubiša Preletačević Beli. Získal podle prognózy kolem devíti procent hlasů. Na čtvrtém místě skončil podle Ipsos s o něco více než pěti procenty bývalý ministr zahraničí Vuk Jeremić. Zhruba 4,4 získal ultranacionalista Vojislav Šešelj.
Podle agentury Ipsos se oproti konečným výsledkům dá čekat rozdíl plus minus dvě procenta. Vučičovo zvolení prezidentem již v prvním kole je tak již zřejmě jisté.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... vucic.html
Potvrzeno. Srbským prezidentem byl již v prvním kole zvolen premiér Vučić

Dosavadní srbský premiér Aleksandar Vučić byl v nedělních volbách zvolen novým srbským prezidentem. Oznámila to dnes srbská volební komise po sečtení výsledků z 91 procent okrsků. Se ziskem 55,13 procenta vyhrál Vučić už v prvním kole voleb. Do úřadu prezidenta má nastoupit 31. května.

http://echo24.cz/a/w2sWa/potvrzeno-srbs ... mier-vucic

Rado Info
Senior redaktor
Příspěvky: 3056
Registrován: 08 úno 2017, 15:48

Re: Srbsko

Příspěvek od Rado Info » 05 dub 2017, 23:46

Majdanovské protesty proti výsledku volby prezidenta

Kdo neskáče je...

woxia
Samostatný redaktor
Příspěvky: 1678
Registrován: 16 úno 2017, 10:41

Re: Srbsko

Příspěvek od woxia » 20 dub 2017, 12:45

Jeden z silných filmů okolo války v bývalé Jugoslávii Lepa sela lepo gore (Pretty Village Pretty Flame) - Hezké vesnice hezky hoří z roku 1996,
http://www.csfd.cz/film/132090-hezke-ve ... ezky-hori/

Film byl natočen na základě skutečných událostí jednotky 7 srbů z praporu Drina, kteří se při obraně této komunikace stáhli do 97 m dlouhého tunelu a po 9 dnech přežili tři, kteří se v bezvýchodné situaci rozhodli pro výpad - Mikajlo Šimšić, Sladjan Simic (později zabit) a Stanko Mećašev.

Pamětní tabule na jedné straně tunelu zmiňuje jména čtyř, co zde padli) s následným motem "Oj, tunelu tvojega ti mraka, što ne liječi rane od junaka.":
Milovan Lucic (na následky zranění střepinami)
Vladan Gavrilovic (na následky zranění střepinami)
Novak Arsic (smrtelně zraněný, smrt nastala vlastní zbraní)
Stevan Panić (ubit muslimy při hájení těla svého bratra Milovana, který zůstal s ním v tunelu až do konce)

Muslimské jednotky také zabili lékařku a sestru, řádně označené symboly červeného kříže, které se vydaly zraněným do tunelu na pomoci z druhé strany, a které vzpomíná deska na druhé straně tunelu:
Dr. Stojana Jovović
sestra Ljubica Kastratović

Jejich památku uctívá herec z filmu:Tunel je součástí cesty E761v údolí Driny jihozápadně od Višegradu na lokaci 43°44'16"N 19°12'20"E.

Natáčení probíhalo v tunelu u Prijepolu, který je na stále nedokončené cestě - podobné boje v něm probíhaly za II. světové války (na jeho zdech jsou také jména padlých) 43.3623250N, 19.7280283E v krásné přírodní lokaci nedaleko významého srbského kláštera který byl opakovaně muslimskými jednotkami v minulisti pleněn a zneuctěn včetně spálání těla zde pohřbeného sv. Sávy.
Obrázek

Jeden z přeživších - Mikajlo Šimšić přežívající s 26 střepinami v těle bez statusu válečného veterána - získal práci od Kusturici, který se dozvěděl o jeho osudu. Říká, že ve filmu je jen tak 20% pravdy z toho, co se v tunelu skutečně odehrálo.

Zdroje:
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/re ... ndricgradu
http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy ... id=1219532
https://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%9B%D ... 1%80%D0%B5
http://mirchipetika.blogspot.cz/
http://058.ba/2012/11/nude-pomoc-pravom ... epih-sela/
http://www.blic.rs/slobodno-vreme/zanim ... re/j7rx4vr

Kusturica nyní poskytl rozhovor DVTV, kde 95% rozhovoru je tlačen k politickým otázkám a jeho postoje k Putinovi a málem rozhovor ukončil:
Když zde cenzura začala, tak tady 10.8.2020 Woxia skončila. Mějte se všichni dobře, se kterými se mi dobře povídalo.
SZ nevybírám - tak omluvte, že Vám na ně už neodpovím

woxia
Samostatný redaktor
Příspěvky: 1678
Registrován: 16 úno 2017, 10:41

Re: Srbsko

Příspěvek od woxia » 03 kvě 2017, 23:25

Dokumenty o sestřelení F117 - Zoltan Dani Heroj


Srbové - sorry, nevěděli jsme, že je neviditelné.

Sestřel v ruském dokumentu:
Když zde cenzura začala, tak tady 10.8.2020 Woxia skončila. Mějte se všichni dobře, se kterými se mi dobře povídalo.
SZ nevybírám - tak omluvte, že Vám na ně už neodpovím

Uživatelský avatar
petrp
Šéfredaktor
Příspěvky: 6551
Registrován: 31 led 2017, 18:04
Bydliště: Černé/Rudé Kladensko

Re: Srbsko

Příspěvek od petrp » 15 kvě 2017, 07:47

Srbská akademie věd a umění vytvořila zvláštní právní skupinu, která má připravit žalobu na NATO.
Důvodem žaloby je to, že NATO při bombardování Srbska použilo bomby s ochuzeným uranem. Veřejnost se o tomto skandálu dozvěděla na začátku roku 2001. Tehdy o podrobné prošetření souvislosti mezi úmrtím vojáků a použitím ochuzeného uranu požádala Itálie. Ukázalo se, že sedm ze šedesáti tisíc italských vojáků, kteří sloužili na Balkánu, zemřelo na leukémii. V loňském roce bývalý italský letec a předseda sdružení Osservatorio Militare Domenico Leggiero zveřejnil zprávu, ve které se hovoří o smrti více než tří set italských vojáků, k níž došlo následkem vystavení působení ochuzeného uranu během misí v Bosně, Kosovu, Afghánistánu a Iráku.

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Ar ... alobu.aspx
"Chceme-li, aby nám byly staré zločiny odpuštěny, pak se musíme dopustit nových.“ Machiavelli
"Cui bono?" ...aneb sleduj toky peněz - objasní vše!

Beda
Samostatný redaktor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 úno 2017, 13:27

Re: Srbsko

Příspěvek od Beda » 15 kvě 2017, 09:39

Na tom videu nesou do pole mikrovlnou troubu. To bylo lakadla na protiradarove rakety?

Uživatelský avatar
petrp
Šéfredaktor
Příspěvky: 6551
Registrován: 31 led 2017, 18:04
Bydliště: Černé/Rudé Kladensko

Re: Srbsko

Příspěvek od petrp » 15 kvě 2017, 12:42

Beda píše:
15 kvě 2017, 09:39
Na tom videu nesou do pole mikrovlnou troubu. To bylo lakadla na protiradarove rakety?
Je to možné, povelový kanál pro řízení rakety pracuje v tomto pásmu... :mrgreen:
"Chceme-li, aby nám byly staré zločiny odpuštěny, pak se musíme dopustit nových.“ Machiavelli
"Cui bono?" ...aneb sleduj toky peněz - objasní vše!

Uživatelský avatar
Kolja
Samostatný redaktor
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 úno 2017, 17:43
Bydliště: Velká Morava

Re: Srbsko

Příspěvek od Kolja » 15 kvě 2017, 14:24

Ten týpek to ve videu říkal, že nastražili otevřenou mikrovlnku s elektrocentrálou jako pastičku. :D

Alchymista
Redakční rada
Příspěvky: 14531
Registrován: 01 úno 2017, 08:58

Re: Srbsko

Příspěvek od Alchymista » 15 kvě 2017, 17:32

Ano, bolo to lákadlo na protiradiolokačné strely.
Na rôzne upravené mikrovlnky, ale aj "novostavby" s využitím dostupných magnetronov, permaktronov a "majákových triod" srbský rádioamatéri "odlovili" podľa rôznych zdrojov od niekoľko desiatok do viac ako stovky protirádiolokačných striel HARM a ALARM. V jednom prípade v bezprostrednom okolí návnady v "zodolnenom prevedení" (aparatúra bola uložená v zahrabanej železobetonovej kanalizačnej rúre) dopadli postupne štyri riadené strely.
COVID-19 nie je choroba, COVID-19 je test inteligencie jedincov, spoločenstiev, národov a štátov.

bacil
Redakční rada
Příspěvky: 1872
Registrován: 08 úno 2017, 04:04

Re: Srbsko

Příspěvek od bacil » 15 kvě 2017, 22:38

Spíš jde o zahlcení GPS přijímače, tohle dělali před 15 lety i v Iráku (úspěšně), navedli je na to tehdy rusové - rozbít sklo od mikrovlnky.

2,4GHz je tak blbý kmitočet, že se absolutně nehodí k dálkovým spojením. Nebo možná právě proto to používají vojáci, že je tam moc šumu?

wella-tabor
Sponzor fóra
Příspěvky: 64
Registrován: 07 úno 2017, 17:02

Re: Srbsko

Příspěvek od wella-tabor » 16 kvě 2017, 08:28

bacil píše:
15 kvě 2017, 22:38
Spíš jde o zahlcení GPS přijímače, tohle dělali před 15 lety i v Iráku (úspěšně), navedli je na to tehdy rusové - rozbít sklo od mikrovlnky.

2,4GHz je tak blbý kmitočet, že se absolutně nehodí k dálkovým spojením. Nebo možná právě proto to používají vojáci, že je tam moc šumu?
GPS nosná je o nějaký ten GHz vedle. Freq 2,4GHz patří do tzv ISM pásma, bezlicenčního, tedy existuje veliké množství produktů využívajících tuto frekvenci pro datové spojení, např. známá WIFI. Ergo za pár šupů dostanete možnost bezdrátové spoje na několik kilometrů s docela velkou propustností. Jiné frekvence jsou možné, ale je to pak dost nákladné. V případě, že byla mikrovlnka využita jako zářič a navedla na sebe protiradarovou raketu, tak spíše to byla domněnka SSA, že vysoce výkonový zářič mimo civilizaci znamená postavení štábu nižšího velení.

bacil
Redakční rada
Příspěvky: 1872
Registrován: 08 úno 2017, 04:04

Re: Srbsko

Příspěvek od bacil » 16 kvě 2017, 11:31

Anténa má sice nějaké filtrační schopnosti, ale velmi omezené. 1,5GHZ není až tak moc daleko od 1,25GHZ, což pro 2,5GHz (já mikrovlnky měřil na spektráku!) je vcelku průchozí. Zapoměňte na to že by keramický flíček, co se používá jako anténa pro GPS, měl nějak výraznou selektivitu.

Můj soukromý odhad je, že v poloměru 1km od 1kW zářiče GPS signál není vidět. Ověřené to nemám, je to kvalifikovaný odhad na základě výkonů a útlumů.

Uživatelský avatar
petrp
Šéfredaktor
Příspěvky: 6551
Registrován: 31 led 2017, 18:04
Bydliště: Černé/Rudé Kladensko

Re: Srbsko

Příspěvek od petrp » 16 kvě 2017, 14:15

bacil píše:
16 kvě 2017, 11:31
Můj soukromý odhad je, že v poloměru 1km od 1kW zářiče GPS signál není vidět. Ověřené to nemám, je to kvalifikovaný odhad na základě výkonů a útlumů.
Souhlas :palec:
"Chceme-li, aby nám byly staré zločiny odpuštěny, pak se musíme dopustit nových.“ Machiavelli
"Cui bono?" ...aneb sleduj toky peněz - objasní vše!

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host